Uitslag 12 okt 2026


🃏 Derde speelronde: alles dubbel! 🔥

De derde kaartavond zit erop en dat was niet zomaar een speelronde. Dit keer stonden de dubbele punten op het spel! Een uitgelezen kans om flink toe te slaan in het klassement, een voorsprong uit te bouwen of een achterstand in één klap een stuk kleiner te maken. Er werd fanatiek gekaart, slim getroefd en ongetwijfeld hier en daar gehoopt op nét dat ene goede kaartje. Want met dubbele punten telt een pitje natuurlijk extra lekker mee! 😜

Eén ding is zeker: het seizoen is nog lang en de strijd ligt nog helemaal open!

Op naar de volgende speelavond, nieuwe kansen, nieuwe troeven en hopelijk weer een hoop gezelligheid! ♠️♥️♦️♣️

3Totaal ScoreTotaal Pitten
12-10-2026
ScorePitten
Erik Snapper137703265787
Fred Visser139723262144
Wim van Groen125981261925
Jolande van Steijn135863260246
Ted Lammerse132881259144
Thea Bouckaert129281254464
Sacha Otto120742253905
Sylvia van Heusden139325253067
Hanny Visser127582251754
Peter Sneeuw134760251063
Jos v/d Linden122460250984
Leo van Bakel128164249975
Alfred Kuijer117362245875
Bert Nederstigt120981243925
Jan Lammerse127001243712
Marion vd Haven118401242774
Jolanda Rijnbeek128701240011
Jacques Romijn127181239701
Aad Staats119040237994
Nel Visser122460236101
Jos de Vos109781234584
Rene Noteboom121781231781
Clemens van Haastrecht115022230213
Frits vd Loo102841227364
Aad Kortekaas105581227143
Wil van der Veen102960220926
Eindtotaal32135238637646102

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Related Post